+90 535 297 51 48

Sosyal Medyada Biz}

Tanıtım Yazısı Nasıl Yazılır

Tanıtım Yazısı Nasıl Yazılır

Tanıtım yazısı SEO için olmazsa olmazlarındandır, yanlız burda dikkat edilecek bir çok husus vardır, tanıtım yazısı hazırlanırken makalenin daha önce hiç bir yerde paylaşılmaması ve SEO uyumlu yazılması gerekmektedir. Makaleniz minimum 200 karakter ve üzeri olmasına dikkat edilmesi ve SEO kurallarına uygun olması gerekmektedir. Yazılan tanıtımın kullanıcıyı sıkmamak adına çok fazla bilgi kirliliği ile donatıp makale karakter sayısı fazla olsun diye kullanıcıyı bunaltmamak ve yazının anlaşılması adına kısa ve öz cümleler ile konu anlatılması gerekmektedir.

Tanıtım Yazısı SEO Unsuru

Tanıtım yazısı sitenizde paylaştığınızda index aldıysa, paylaştığınız makaleyi sosyal medya hesaplarınızdanda paylaşım yapabilirsiniz. Eğer tanıtım yazınız SEO uyumlu ve kullanıcıya bir şeyler katıyorsa ozaman kişi sizi takip etmek isteyecek ve bu makale diğer web sitelerinde kolayca paylaşmasını sağlayacaktır. Eğer kopya içerik paylaşımı olursa google sitenizi kopya yazıdan dolayı cezalandırabilir, bu bakımdan tanıtım yazıları her zaman özgün ve imla kurallarına dikkat edilerek yazılmalıdır.

18 Nisan 2017
369 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Burası denemeler yapmak amacıyla oluşturulmuş bir Demo/Test sistemidir. — Sipariş işlemleri sonladırılamayacaktır, Lütfen herhangi bir ödeme işlemi yapmayın. Kapat

WhatsApp Hızlı Mesaj Gönder

Seo yapmak sizin için bir tercih olabilir ancak hacklink ile web sitenizi çok daha yukarılara taşıyabilirsiniz, hadraajans olarak hacklink tekniğinde ustalaşmış personelerimiz ile web sitenizi yukarılara taşıyoruz. Bizden hacklink al 'ın ve sitenizin yükselişine katkıda bulunalım.