+90 535 297 51 48

Sosyal Medyada Biz}

Google News Kayıtlı Haber Tanıtım Kampanyası
SEO Firması olarak Sosyal medya mavi tık, Marka ve ürün tanıtımı için 1000 den fazla Google news ve dmoz kayıtlı Yüksel hitli Türkiye'nin En büyük Kaliteli haber sitelerinden tanıtım yazısı ve tanıtım paketleri fırsatını kaçırmayın, Tanıtım yazısı'nı paket olarak alıcaksanız lütfen bizim ile iletişime geçin..Çok kısa süreli kampanya için. Aşağıdaki TÜMÜNÜ GÖR bağlantıyı tıklayın.
TÜMÜNÜ GÖR
Tanıtım Yazısı Nasıl Yazılır

Tanıtım yazısı SEO için olmazsa olmazlarındandır, yanlız burda dikkat edilecek bir çok husus vardır, tanıtım yazısı hazırlanırken makalenin daha önce hiç bir yerde paylaşılmaması ve SEO uyumlu yazılması gerekmektedir. Makaleniz minimum 200 karakter ve üzeri olmasına dikkat edilmesi ve SEO kurallarına uygun olması gerekmektedir. Yazılan tanıtımın kullanıcıyı sıkmamak adına çok fazla bilgi kirliliği ile donatıp makale karakter sayısı fazla olsun diye kullanıcıyı bunaltmamak ve yazının anlaşılması adına kısa ve öz cümleler ile konu anlatılması gerekmektedir.

Tanıtım Yazısı SEO Unsuru

Tanıtım yazısı sitenizde paylaştığınızda index aldıysa, paylaştığınız makaleyi sosyal medya hesaplarınızdanda paylaşım yapabilirsiniz. Eğer tanıtım yazınız SEO uyumlu ve kullanıcıya bir şeyler katıyorsa ozaman kişi sizi takip etmek isteyecek ve bu makale diğer web sitelerinde kolayca paylaşmasını sağlayacaktır. Eğer kopya içerik paylaşımı olursa google sitenizi kopya yazıdan dolayı cezalandırabilir, bu bakımdan tanıtım yazıları her zaman özgün ve imla kurallarına dikkat edilerek yazılmalıdır.

18 Nisan 2017
1.736 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Open chat
1
Merhaba
Powered by