+90 535 297 51 48

Sosyal Medyada Biz}

Google News Kayıtlı Haber Tanıtım Kampanyası
SEO Firması olarak Sosyal medya mavi tık, Marka ve ürün tanıtımı için 1000 den fazla Google news ve dmoz kayıtlı Yüksel hitli Türkiye'nin En büyük Kaliteli haber sitelerinden tanıtım yazısı ve tanıtım paketleri fırsatını kaçırmayın, Tanıtım yazısı'nı paket olarak alıcaksanız lütfen bizim ile iletişime geçin..Çok kısa süreli kampanya için. Aşağıdaki TÜMÜNÜ GÖR bağlantıyı tıklayın.
TÜMÜNÜ GÖR

Stratejik Seo Planlaması

Stratejik Seo Planlaması

DİJİTAL MEDYA STRATEJİK SEO PLANLAMA ÇİZELGESİ

Yapılacak Çalışmalar

 1. Adwords Reklamları

Markanın tüm eğitim seviyesindeki müşterilerini düşünerek, organik sıralamadan önce reklamlara tıklayan kesim için AdWords reklamı vermek gerekiyor. Bu sayede insanlar aradıkları ürünlere daha çabuk ulaşabiliyor.

AdWords reklamların içerisinde bulunan “Google Direkt Ürün Satış” reklamları sayesinde de insanlar Google’da ürün aradığında direkt olarak ürünlerin karşılarına çıkması. Buna bir örnek aşağıdaki görselde mevcuttur.

/Users/halilturp/Desktop/Ekran Resmi 2017-12-29 15.52.57.png

 1. SEO Çalışması

Bu çalışma, markanın prestij artışı ve organik hit kazandırma çalışmasıdır. Bu çalışma ile birlikte organik hit artışı sağlanmak hedeflenir ve minimum 3 maksimum 6 ay içerisinde (Düzenli çalışma yapıldığı ve ödemelerin zamanında geldiğini varsayarak) istenilen hedefe ulaşılır. Bu çalışmalar ürün satan her markanın yapması gereken, günümüz teknolojilerinin demirbaşıdır. Marka bilinci bu şekilde daha kolay yaratılır.

 1. Sosyal Medya Yönetimi ve Reklam Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi, hem SEO için hem de marka bilinirliği için büyük önem taşır. Bu sayede markanın var olduğu mecralar artar ve SEO’ya direkt olarak destek verir. Günümüzde Sosyal Medya’nın gücü yadsınamaz şekilde büyüktür, bu yüzden bir markanın olmazsa olmaz çalışmalarından birisi de Sosyal Medya ve Reklam Yönetimidir. Reklam için belirlenen bütçe nasıl iyi kullanılır sorusunun cevabı olarak, doğru hedef kitle seçimi diyebiliriz. Hedef kitle iyi seçildiği zaman, reklamın başarısını görmemiz de o denli mümkün olacaktır.

 

SEO için Anahtar Kelime Seçimleri ve Arama Hacimleri

Tesettür:Tunik: Ferace: 10Bin-100Bin arası arama hacmiyle Rekabeti Yüksek bir kelimedir. Yoğun çalışma gerektiren bir kelime olduğu gibi, bütçenin de analizler çerçevesinde çok iyi sağlanması gerekmektedir.

Abiye: 100Bin-1Milyon arası arama hacmiyle Rekabeti Çok Yüksek bir kelimedir. Çok Yoğun çalışma gerektiren bir kelime olduğu gibi, bütçenin de dengeli sağlanması gerekmektedir.

Ucuz tesettür abiye modelleri ve fiyarları: 100-1000 arası arama hacmiyle Rekabeti Yüksek fakat düşük arama hacmi olan bir kelimedir. Bu kelime Orta yoğunlukta çalışma gerektiren bir kelime olduğu gibi, bütçenin de eşit bir şekilde sağlanması gerekmektedir.

Tesettür abiye kıyafetler:En güzel feraceler:Ferace modelleri ve fiyatları:Tesettür giyim tunik modelleri ve fiyatları:Tesettür giyim alışveriş siteleri: 1000-10Bin arası arama hacmiyle Rekabeti Yüksek fakat orta arama hacmi olan bir kelimelerdir. Bu kelimeler Orta yoğunlukta çalışma gerektiren bir kelime olduğu gibi, bütçenin de çok dengeli sağlanması gerekmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Yahoo Sitemap Eklemek Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde yahoo sitemap ve sitemap eklentisi hakkında bilgiler verilmektedir.

11 Şubat 2017
2.435 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

 1. Samet Yorulmaz dedi ki:

  Seo çalışmalarını desteklemek için Adwords reklamları artık şart haline geldi. Tabi ki adwords reklamını rastgele , kafamıza göre yapmamalıyız. Sağlam ve etkili olabilecek, aranma hacmi yüksek anahtar kelimeler seçip reklam oluşturmak gerekir. Tabi bunun yanında sosyal medya reklam desteği de bir website için olmazsa olmazlar arasındadır.

 2. Bahadır dedi ki:

  Seo, alanında birçok farklı kriterlerden sadece biriside sizin bahsettiğiniz bu yöntemdir. Google reklamları, sosyal medya danışmanları ve adwords için uzman bir ekibe mutlaka ihtiyaç duyacaksın. E-ticaret yapan kişiler için son derece güzel bir anlatım olmuş elinize sağlık..

 3. Mustafa dedi ki:

  Konuyla ilgili güncek içerik girmenin de tartışmasız faydası olduğunu düşünüyorum. Çalıştığınız alanla ilgili güncel gelişmeleri takip edip içerik girdiğinizde konuyla doğrudan ilgili kişilere ulaşma fırsatı yakalıyorsunuz. Bu konuda ben ilginç bir deneyim yaşadım, yazdığım bir yazı Google Haberler’de En Çok Okunanlar arasına girdikten sonra ana anahter kelimemde çok ciddi bir ilerleme kaydetmiştim.

BİR YORUM YAZIN

Open chat
1
Merhaba
Powered by