+90 535 297 51 48

Sosyal Medyada Biz}

Google News Kayıtlı Haber Tanıtım Kampanyası
SEO Firması olarak Sosyal medya mavi tık, Marka ve ürün tanıtımı için 1000 den fazla Google news ve dmoz kayıtlı Yüksel hitli Türkiye'nin En büyük Kaliteli haber sitelerinden tanıtım yazısı ve tanıtım paketleri fırsatını kaçırmayın, Tanıtım yazısı'nı paket olarak alıcaksanız lütfen bizim ile iletişime geçin..Çok kısa süreli kampanya için. Aşağıdaki TÜMÜNÜ GÖR bağlantıyı tıklayın.
TÜMÜNÜ GÖR

Sosyal Medya İle SEO

Sosyal Medya İle SEO

İnternet kullanımı günümüzde her mecraya yayılmıştır. İster iş için, ister keyif için, isterse de farklı amaçlar için internetten istifade etmek mümkündür. İnsanlar çeşitli zorunluluklarını bile artık bu platformlar üzerinden gerçekleştirirlerken, önemli bir kavram olarak sosyal medya da SEO konusunda kendini göstermektedir. Son 20 yıllık dönemde kendini fazlası ile geliştiren ve artık bu alanda ayrı bir sektör olarak anılan sosyal medya elbette ki kendisini oluşturan siteler ile güçlenmektedir. Facebook, Twitter, Instagram gibi çok farklı ve bir yandan da eğlenceli sosyal medya platformlarında muhteşem zamanlar geçirilebilir. Buna ek olarak sosyal medya hesapları ile beraber gün içine keyifli anlar yaşanırken insanların da birbirleri ile kurdukları iletişim güçlü tutulabilir.

SEO ve SOSYAL MEDYA Planlaması

Öte yandan her yaştan kullanıcının bulunabildiği internet sitelerinde girilen siteye ya da yapılan eyleme göre bazı noktalara dikkat etmekte de yarar vardır. İnsanların zararlı kişiler ile iletişim kurmaktan kaçındığı, etkinliklerin ve güzel gelişmelerin paylaşılarak insana mutluluk getirdiği sosyal medya siteleri ile en doğru adımları atmak mümkündür. Dileyen herkes çeşitli sosyal mecralarda zaman geçirmek için profiller oluşturabilir ve kullanıcı hesaplarını zenginleştirebilir. İşte bu noktada şimdi siz de gerek popüler sosyal medya siteleri ile, gerek ise gelişmekte olan ve pek de yaygın kullanılmayan sosyal medya platformları ile eğlenceli anlar geçirebilir, farklı paylaşımlar ile kendinizi geliştirebilir, iletişim kanallarından faydalanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Stratejik Seo Planlaması başlıklı makalemizde seo planlaması ve seo kriterleri hakkında bilgiler verilmektedir.

03 Mart 2017
2.144 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

  1. Mete dedi ki:

    Sosyal medyanın SEO üzerindeki etkisi bana göre de tartışılamaz. Sosyal medyada paylaşılan konular Google üzerindeki sıralamaya etki ettiği gibi direkt olarak siteye hit de sağlayabiliyor. Yapılan düzenli paylaşımlar ise siteye daima ekstra güç veriyor.

  2. Halil69 dedi ki:

    Merhabalari açık konuşmak gerekirse sosyal medya seo çalışması alanında sıkılmadan okuduğum en der yazılardan birisi bu oldu. Anlayanlar için hayata önem haiz strajiler iceren bir yazı olmuş. Devamını bekleriz

  3. Fatih dedi ki:

    Sosyal medya üzerinden yapılan seolar gerçekten çok etkili oluyor ve hızlı sonuç veriyor sosyal medya siteleri biraz daha google tarafından güvenilir ve saygın site olarak gözüktüğü için sitelerimizin index hızlarında bile gözle görülür fayda elde ettik. yazılarınızı takip ediyoruz daha fazla içerik için sabırsızlanıyoruz.

BİR YORUM YAZIN

Open chat
1
Merhaba
Powered by