+90 535 297 51 48

Sosyal Medyada Biz}

SEO Uzmanı

SEO uzmanı olmak çok zahmetli bir iştir, sürekli internet reklamcılığı , dijital pazarlama, google güncellemeleri, algoritma uyumlu en son SEO çalışmalarını yapmak için sürekli türkiye ve yabancı kaynakları araştırmak ve takip etmek gerekiyor. SEO uzmanı olmak için belli merhalelerden geçmek gerekiyor, bunların başında kodlama bilginiz, tasarımsal bilgi, site içi SEO analizi, Site dışı SEO analizleri, SEO Hataları, açıklama ve başlık etiketleri, Google Site hızı arttırma yolları ve optimizasyon çalışmaları.

SEO Uzmanları’mız ile Google’de İlk Sayfaya

Evet kısaca belli başlı SEO’da yapılması ve bilinmesi gereken kurallar vardır, SEO her zaman içerden başlar eğer site içinizdeki tasarım ve sayfa uyum kontrolleri uygun değilse site dışı çalışmaları olumsuz olucaktır, Bu yüzde SEO uzmanlarımız ilk önce site içi analizleri yapar sonrasında eksik veya fazla bir hata var ise müşteriye raporlanır, eğer kendisi yapamıyorsa telefon veya uzak masaüstü ile bu sorunları çözer. SEO uzmanlarımız site içerisindeki hataları giderdikten sonra site dışı çalışmalarına başlar, eğer siteniz yeni ve daha önce çalışma yapılmadıysa ozaman yeni doğmuş bir bebek gibi çok hassasiyet ile SEO uzmanlarımız çalışmalarını sürdürür, ancak siteniz eski yıllanmış bir domain ise ve zorlu bir sektördeyseniz, ozaman çalışmaları daha hızlı bir şekilse SEO uzmanlarımız tarafından yönetilir. Daha detaylı bilgi için ana sayfa iletişim bölümünden site adresiniz ve yükselmek istediğiniz kelime/leri yazın 24 saat geçmeden üzretsiz SEO analizi yaparak Uzmanlarımız tarafından size SEO teklifi sunalım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 17 YORUM

 1. fetih dedi ki:

  Günümüzde bir kaç backlink mükerrrer anahtar kelimeler ile kısa süreliğine de olsa ilk sayfayı gören kişiler kendilerini seocu olarak tanıtmakta. İnternet üzerinden ticaret ile uğraşan bir çok kişinin web sitelerinde geri dönüşü zor olacak hatalar yapabiliyor. Web sitesini Tekrardan eski otoriteye getirmek Bu süre kimi zaman 1 ay kimi zaman 6 ay gibi süreler alabiliyor. Bu nedenle iyi bir (referanslı) seo danışmanı ile çalışmak gerekiyor. İşverenler seo işlerinde 1000-2000tl gibi rakamlardan daha ucuza iş yaptırmak isteselerde bu durum genelde hüsran ile sonuçlanıyor. Benim düşüncem seo her zaman bir yatırım aracıdır.

 2. Kaspa dedi ki:

  Hadra ajansa bu konuda güveniyorum. Kendileriyle çalışma fırsatı buldum. İş ahlakları ve uzmanlıkları hayranlık uyandırıcı. Benim ve çalıştığım kurumsal şirket için hedef kelimelerdeki desteğiniz, gözle görülür yükselişler, seo hakkında açıklayıcı bilgileri verişiniz; çok tatmin edici. Seo uzmanı denilince size garanti veren (seni garanti 1. sıraya sokarız Google’da diyenlere kanmayın) kimselere inat Hadra ile tanışın derim.

 3. Berk Atasoy dedi ki:

  Son dönemde yükselen ve yükselmeye de devam edecek olan SEO artık büyük markalarından da ciddi bütçeler ayırarak yatırım yapmaktadırlar. SEO bilgi, tecrübe gerekitiren titizlik gerektiren bir iştir. Her SEO yapıyorum diyen ile çalışmamak gerekir. Çünkü SEO için yanlış yapılan bir durumda tekrar telafisi zor ve tekrar maaliyet gerekiren bir unsurdur. SEO ile ilgili çalışacak ajans yada kişi ile sözleşme yapılması ve referanslarının istenmesi gerekir.

 4. mehmet dedi ki:

  Son zamanlarda kendini seo uzmanı olarak nitelendiren birçok kişi çıktı, SEO hizmeti alırken firmaların referanslarına ve kalitesine mutlaka bakılmalı diye düşünüyorum.

 5. Adem Altun dedi ki:

  Seo işi başlı başına bir meslektir benim gözümde. Günümüzde günlük milyarlarca sayfa ziyaret edilmektedir. Özellikle e-ticaret siteleri satışlarını arttırmak istiyorsa SEO konusuna para harcamaları gerekiyor.

 6. Halil Kınalı dedi ki:

  Günümüzün en popüler işletmelerinden birisi olan SEO ciddi paralar ile yapılmaktadır. Seo uzmanı bu devirde bulmak kolay değil. Diğer yorum yapan arkadaşların da dediği gibi birkaç backlinkle bir yerlere gelip seoculuk oynamamızın bir anlamı yok. Seo için bir ajansla çalışmak ve sözleşme imzalamak en mantıklısıdır.

 7. talip dedi ki:

  Evet seo uzmanı olmak ve seo zahmetli bir iş gerçektende. Bu arada bazı forumlarda her önüne gelen ben seocuyum diyor çalışma yaptırıyorsun site habire geri gidiyor, bu konuda site sahibi arkadaşların dikkatli olması lazım. İşini düzgün yapan arkadaşlarda var ama en önemli nokta nasıl o arkadaşlara denk geleceğiz.

 8. Peker dedi ki:

  Kurumsal bir sitenin olmazsa olmazlarındandır SEO uzmanız. Gerçekten bir çok firma bu avantajı kullanarak yüksek gelirler elde etmektedirler. Çünkü artık insanlar internet üzerinden halletmeye çalışıyorular. Mesela e ticaret sitesi işinin ehli bir seo uzmanı bulmak gerçekten büyük bir avantaj. Sizlerinde bu konuda başarılı olduğu bilmekteyiz. Umarız daha güzel işlere imza atarsınız. Hadra Ajans ile yaptığımız çalışma da bizler faydasını gördük. Tekrar teşekkürler.

 9. umut dedi ki:

  Seo Uzmanı olmak için öncelikle Google’ın mantığını kavramak gerekli. Ben bir uzman sayılmam fakat bu işi hakkıyla yapan bir çok isim var.Özellikle dalgalanmaların ve google güncellemelerinin sitenize vereceği zararı ortalama olarakta olsa bilen birisi mutlaka web sitenize yarar sağlayacaktır.

 10. Umut YAŞAR dedi ki:

  Bildikleriniz ve bizlerle paylaştığınız bilgileri oldukça doğru bulmaktayım seo uzmanı olanların aksine daha yararlı bilgiler sunduğunuzu düşünüyorum. Daha önce bir kaç blog satkip edip biraz bilgi edinmiştim ama pek yararlı olduğu söylenemez. Yazılarınız kısa da olsa bir diyem vardır ” Kısa ve öz ” yani demek istediğim yazdıklarınızı çok yararlı buluyorum webmaster dünyasına yeni katılmış insanların bloğunuzu takip etmesini şiddetle öneriyorum.

 11. Sarper dedi ki:

  SEO yani uzun uzun yazacak olursak search engine optimization. Bu işlem arama motorlarında üst sıralara taşınmak için yapılan, arama motorlarının sizi sevmesi için yapılan çalışmaların tümü diyebiliriz. SEO backlink almak değildir, tabii ki bu da etkili ama bu şekilde tek alanda yapılan çalışmalar pek verimli olmuyor. Backlink, iç/dış seo, düzenli içerik girme, kod optimizasyonu bu olayların hepsi bir bütün. Bilmeyen çok fazla insan var, herkes SEO yaptığını sanıyor bir yerde. O sebepten güvenilecek şirket de bulmak zor. Bu işi bireysel insanlara yaptırmaktansa bir ekibe, bu işi meslek edinmiş insanlara, gerçekten bu iş sizin kazancınızı arttıracaksa ve elzem bir şeyse, verilen parayı düşünmeden kaliteli iş yaptırmak gerekiyor.

 12. Ferido dedi ki:

  Yazınız ve bilgilerinizden her zaman faydalanıyorum seo Konusunda Çok güzel bilgiler sunuyorsunuz. Google’da SEO Puanım arttı Gerçekten. Yaıyında emeği geçen arkadaşlardan ALLAH (Celle Celaluhu) Razı Olsun.

 13. fatih dedi ki:

  Seo uzmanı diye piyasada gezen birçok webmaster olmasına rağmen birçok konuda yetersizler malesef. Webmaster sitelerinden 10 tane makale okuyup uygulama öğrenen ben seo uzmanıyım dediği için, işinin ehli nitelikli insanlar da arada kaynamaktadır. Hal böyle olunca da işini hakkıyla yapan arkadaşlarda piyasadan pay alamadıkları için ya sektörü değiştiriyor, daha fiyat konusunda daha yüksek teklifler verebiliyor.

 14. burak dedi ki:

  sitenin içindeki tasarım ve sayfa uyum kontrolleri uygun değilse site dışı seoyu olumsuz etkilermiş bu çok önemli bir nokta kesinlikle bunu bilmeyip bir cok seo calısması yaptırıp kötü duruma düsen siteler var

 15. Sahin dedi ki:

  Evet dediğiniz gibi seo uzmanı olmak gerçekten zahmetli ayrıca sağlam bilgi birikim isteyen bir iştir. Ama ne yazık ki günümüzde çoğu internet sitesi açan kişi kendini seo uzmanı sayıyor ve bu çok yanlış. Bilgilendirme için teşekkürler ders niteliğinde bir yazı.

 16. yunus dedi ki:

  Seo uzmanı olmak bence de hiç kolay bir şey değil, şuan forumlarda bakıyorum bir backlink çalışması yapan kendini seo uzmanı sanıyorlar. Seo uzmanı işini çok sağlam ve düzenli yapan kişi ve aynı zamanda ahlaki değerlere sahip bir kişi olması demektir. İşi bilmek seo uzmanı olunur ama ahlaklı seo uzmanı zor olunur

 17. Hakan dedi ki:

  Konu internet olunca SEO’cu tanımı elbette çok fazla kişiyi içerisine alıyor tabi elbette bunu gerçekten yapan sayısı oldukça az. Demek istediğim şey güncellemeleri takip eden sürekli yeni yöntemler arayan insanların azlığı, onun yerine eski yöntemlerle devam ediyorlar. Bu nedenle SEO şirketini iyi seçmek gerekiyor. Detaylı yazınız için teşekkürler.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp Hızlı Mesaj Gönder