+90 535 297 51 48

Sosyal Medyada Biz}

Google News Kayıtlı Haber Tanıtım Kampanyası
SEO Firması olarak Sosyal medya mavi tık, Marka ve ürün tanıtımı için 1000 den fazla Google news ve dmoz kayıtlı Yüksel hitli Türkiye'nin En büyük Kaliteli haber sitelerinden tanıtım yazısı ve tanıtım paketleri fırsatını kaçırmayın, Tanıtım yazısı'nı paket olarak alıcaksanız lütfen bizim ile iletişime geçin..Çok kısa süreli kampanya için. Aşağıdaki TÜMÜNÜ GÖR bağlantıyı tıklayın.
TÜMÜNÜ GÖR

SEO Uzmanı

SEO uzmanı olmak çok zahmetli bir iştir, sürekli internet reklamcılığı , dijital pazarlama, google güncellemeleri, algoritma uyumlu en son SEO çalışmalarını yapmak için sürekli türkiye ve yabancı kaynakları araştırmak ve takip etmek gerekiyor. SEO uzmanı olmak için belli merhalelerden geçmek gerekiyor, bunların başında kodlama bilginiz, tasarımsal bilgi, site içi SEO analizi, Site dışı SEO analizleri, SEO Hataları, açıklama ve başlık etiketleri, Google Site hızı arttırma yolları ve optimizasyon çalışmaları.

SEO Uzmanları’mız ile Google’de İlk Sayfaya

Evet kısaca belli başlı SEO’da yapılması ve bilinmesi gereken kurallar vardır, SEO her zaman içerden başlar eğer site içinizdeki tasarım ve sayfa uyum kontrolleri uygun değilse site dışı çalışmaları olumsuz olucaktır, Bu yüzde SEO uzmanlarımız ilk önce site içi analizleri yapar sonrasında eksik veya fazla bir hata var ise müşteriye raporlanır, eğer kendisi yapamıyorsa telefon veya uzak masaüstü ile bu sorunları çözer. SEO uzmanlarımız site içerisindeki hataları giderdikten sonra site dışı çalışmalarına başlar, eğer siteniz yeni ve daha önce çalışma yapılmadıysa ozaman yeni doğmuş bir bebek gibi çok hassasiyet ile SEO uzmanlarımız çalışmalarını sürdürür, ancak siteniz eski yıllanmış bir domain ise ve zorlu bir sektördeyseniz, ozaman çalışmaları daha hızlı bir şekilse SEO uzmanlarımız tarafından yönetilir. Daha detaylı bilgi için ana sayfa iletişim bölümünden site adresiniz ve yükselmek istediğiniz kelime/leri yazın 24 saat geçmeden üzretsiz SEO analizi yaparak Uzmanlarımız tarafından size SEO teklifi sunalım.

Open chat
1
Merhaba
Powered by