+90 535 297 51 48

Sosyal Medyada Biz}

Google News Kayıtlı Haber Tanıtım Kampanyası
SEO Firması olarak Sosyal medya mavi tık, Marka ve ürün tanıtımı için 1000 den fazla Google news ve dmoz kayıtlı Yüksel hitli Türkiye'nin En büyük Kaliteli haber sitelerinden tanıtım yazısı ve tanıtım paketleri fırsatını kaçırmayın, Tanıtım yazısı'nı paket olarak alıcaksanız lütfen bizim ile iletişime geçin..Çok kısa süreli kampanya için. Aşağıdaki TÜMÜNÜ GÖR bağlantıyı tıklayın.
TÜMÜNÜ GÖR

SEO Fiyatları

Son yıllarda internetin bu denli yaygın bir şekilde kullanılmasından dolayı pek çok internet sitesinin de yoğun çalışmalar yaptırdığı, özellikle de SEO kavramının pazarda önemli bir konuyu oluşturduğu görülmektedir. Söz konusu kavram bünyesinde gerçekleştirilen çalışmalar arasında site içi optimizasyonlar, site içi ve site dışı yönlendirmeler, kırık linklerin düzeltilmesi ya da temizlenmesi, sektör bazında hedef anahtar kelimelerin belirlenmesi, bu anahtar kelimeler çerçevesinde bir çalışma planı yapılması, tanıtım makaleleri yazdırılması ve yayınlanması gibi işlemler de vardır. Önemli uygulamaların her alanda en iyi uzmanlara yaptırıldığı düşünüldüğünde, kısa sürede önemli sonuçlar alınabilir ve siteler istenilen kelimelerde en yukarıdaki arama sonuçları içinde gelebilirler. Bu noktada firmaların ya da site sahiplerinin aklına elbette ki SEO fiyatları gelmektedir.

SEO Fiyatları Ne Kadar?

Açıkçası sabit SEO fiyatları vermek çok doğru değildir. Çünkü bu fiyatlar site bazında, sektör bazında, beklenti bazında değişkenlikler gösterebilir. Örnek olarak arama hacmi çok yoğun olan kelimeler için arama motoru sonuç sayfalarında ilk 2 – 3 sayfada çıkma garantisi noktasında verilen fiyat ile daha az aranan kelimelerde ilk sırada çıkma garantisi fiyatı farklıdır. Aynı zamanda yapılacak olan çalışmaların yoğunluğuna ve sitenin de pozisyonuna göre bu fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Uygun fiyatlı pek çok SEO çalışması başarıya ulaşabilir.

SEO Fiyatları Nasıl Değişir?

SEO Hizmeti,Yukarıda da bir miktar değinilen SEO fiyatları değişme konusu için en belirgin nedenlerden biri olarak sitenin pozisyonu söylenebilir. Örnek olarak hali hazırda ilk sayfanın 5. sırasındaki bir siteyi ilk 3 sıra arasına çıkarabilmek ile 10. sayfadaki bir siteyi 2. sayfaya kadar getirmenin maliyetleri, gerektirdiği çalışmaları birbirinden farklıdır. Bu durum da SEO fiyatları için değişkenliklere sebep olur.

Bununla beraber fiyatları etkileyen bir başka konu da anahtar kelimelerin belli bir sayıdan az ya da çok olması gibi kriterler ile ilgilidir. Yani bir sitenin 3 ana anahtar kelimede ilk sayfaya çıkması ile, 6 farklı kelime grubunda ilk sayfada görülmesi elbette ki çalışma süreci ile ilintili daha fazla gayret ve maliyet doğuracaktır. Kısacası SEO fiyatları doğrudan site ve siteden beklentiler ile ilgilidir.

HadraAjans SEO Firmamızın belirlediği SEO Fiyatları Aşağıdaki Gibidir. Detaylı Bilgi İçin bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

Open chat
1
Merhaba
Powered by