+90 535 297 51 48

Sosyal Medyada Biz}

Google News Kayıtlı Haber Tanıtım Kampanyası
SEO Firması olarak Sosyal medya mavi tık, Marka ve ürün tanıtımı için 1000 den fazla Google news ve dmoz kayıtlı Yüksel hitli Türkiye'nin En büyük Kaliteli haber sitelerinden tanıtım yazısı ve tanıtım paketleri fırsatını kaçırmayın, Tanıtım yazısı'nı paket olarak alıcaksanız lütfen bizim ile iletişime geçin..Çok kısa süreli kampanya için. Aşağıdaki TÜMÜNÜ GÖR bağlantıyı tıklayın.
TÜMÜNÜ GÖR

SEO Ajansı

İnternet sitelerinin bu denli yoğun kullanılması akabinde bir takım durum ve olguları da tartışılır hale getirmiştir. Örnek olarak bir sitenin kısa süre içinde hedef kitlesine nasıl ulaşması gerektiği, bunun nasıl mümkün olacağı gibi bir konu dikkat çekmektedir. Arama sonuçlarında aranan kelimelerin ortaya çıkardığı sonuçlara bağlı olarak siteler kendilerini gösterirlerken, bu tür aramalar ile oluşan hitlerin de organik yani doğal olduğu aşikardır. Organik ziyaretler de sitenin değerini ve popülaritesini artırır. Bu sonuca ulaşmak için de sitenin hedef kelimelerde ilk sıralarda çıkması için çalışmalar yapılır. Tüm bu çalışmalara ise SEO, yani arama motoru optimizasyonu çalışmaları adı verilir. SEO çalışmalarını da alanında uzman ve deneyim sahibi olan SEO ajansı yürütür.

SEO Ajansı Nedir?

Sorumluluğunu üstlendiği web sitesini arama motoru aramalarında en üstte, ilk sıralarda çıkarmayı amaç edinen SEO ajansı, bu yönde yapacağı profesyonel çalışmaları uzman kadroları aracılığı ile gerçekleştiren bir organizasyondur. Anahtar kelimeleri belirleyen, nasıl bir yol haritası çizileceğine dair planlamalar yapan bu ajans, ardından da uzmanları ile beraber farklı kollardan çalışmalarını yürütmektedir. Atılan adımların, yapılan makale ve link yayınlarının takibini yaparak site sahibini bilgilendiren ve periyodik olarak da web sitesinin hangi kelime aramasında kaçıncı sırada olduğunu rapor eden yetkililer, siteyi en popüler noktaya taşımak için gayret gösterirler.

SEO Ajansı Nasıl Çalışır?

İlk olarak ilgili web sitesinin derin analizleri yapılır. En yetkili ve alanına hakim olan SEO ajansı elemanları ile sitenin iç optimizasyonu yapılır, çeşitli sıkıntılar bulunursa giderilir ve site SEO çalışmalarına uygun hale getirilir. Ardından da uzmanlar tarafından hedef kitleye ulaşmak ve en çok aranan anahtar kelimeleri sektörel bazda ele almak için çeşitli çalışmalar yürütülür. En nihayetinde yoğunlaşılması gereken anahtar kelimeler ortaya çıkar ve makale yazımları başlatılır. Profesyonel tarzda yazılan tanıtım makaleleri güçlü sitelerde yayınlanır. Yine gerekli sitelerden backlink yayınları yapılır ve gün be gün sitenin yükseliş eğrisi görülebilir. İşte tüm bu çalışmaları yürüten SEO ajansı sayesinde arama motorlarındaki ilgili aramalarda sitenin her daim en tepede, ilk sırada geldiği fark edilebilir.

Sizde firmanızın ilk sayfada görünmesini istiyorsanız hemen Hadra Ajans olarak SEO Hizmeti vermekteyiz, yapılan bütün Backlink Paketleri çalışmaları doğaldır, her hangibir google güncellemesinde etkilenmez, yapılan çalışma sonrasında 1 ay yada 45 gün sonunda istenilen yerlere gelmektedir, hemen bizimle iletişime geçerek referans ve çalışma detaylarını görüşebilirsiniz.

 

Open chat
1
Merhaba
Powered by