+90 535 297 51 48

Sosyal Medyada Biz}

Google News Kayıtlı Haber Tanıtım Kampanyası
SEO Firması olarak Sosyal medya mavi tık, Marka ve ürün tanıtımı için 1000 den fazla Google news ve dmoz kayıtlı Yüksel hitli Türkiye'nin En büyük Kaliteli haber sitelerinden tanıtım yazısı ve tanıtım paketleri fırsatını kaçırmayın, Tanıtım yazısı'nı paket olarak alıcaksanız lütfen bizim ile iletişime geçin..Çok kısa süreli kampanya için. Aşağıdaki TÜMÜNÜ GÖR bağlantıyı tıklayın.
TÜMÜNÜ GÖR

SEM Çalışmaları

SEM Çalışmaları

İngilizce açılımı Search Engine Marketing olan SEM, teknolojik gelişmelere bağlı olarak yaşamın içine giren, bilerek ya da bilmeyerek karşılaştığımız bir dijital pazarlama stratejidir. Sokaklarda dolaşırken karşımıza çıkan billboardların dijital dünyadaki yansıması olarak görülebilir ve bu yaklaşımla SEM, belirlenen hedef kitleye, istenen mesajın düzenli olarak iletilmesini sağlayan bir araçtır.

Dijital Pazarlama Stratejisi Belirlemede Adwords Danışmanlığı

Türkiye dijital pazarlama çalışmaları açısından, oldukça uygun bir pazar konumundadır ve en çok kullanılan dijital pazarlama çalışmalarından biri,

 • Hızlılık
 • Kolay Yönetim
 • Kesin ve hızlı sonuç alınması nedeniyle adwords danışmanlığı

Adwords danışmanı, gerekli bilgileri aldıktan sonra, Pazar araştırması yapar ve gerekli anahtar kelimeleri belirlemek adına çalışmalar yaparak, en doğru anahtar kelimeleri belirler. Ayrıca tıklama başına ücret iyileştirmesini gerçekleştirerek, ilerleyen zaman diliminde düzenli olarak reklam kampanyası hakkında bilgileri raporlar halinde sunar.

Adwords Yönetimi Konusunda Profesyonelleri Tercih Edin

 • Arama Ağı
 • Görüntülü Reklam Ağı
 • Video
 • Alışveriş gibi çeşitli reklam olanaklarını etkili kullanmanın yolu, etkili bir adwords yönetimi sayesinde mümkün olabilmektedir.

Uzman ve deneyimli bir kadro yardımıyla hem SEM, hem adwords danışmanlığı, hem de adwords yönetimi sağlayabilmek için de, hadraajans web sitesi iletişim adresini ziyaret ederek hareket etmek yerinde bir davranış olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Adwords Reklam Hizmetleri başlıklı makalemizde adwords, adwords ajansı ve adwords hizmetleri - google adwords reklam hakkında bilgiler verilmektedir.

31 Ağustos 2016
1.886 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

 1. mustafa dedi ki:

  SEM çalışmaları artık olmazsa olmaz. Ayrıca tıklama başına ücret artışını gerçekten çok etkiliyor. Günümüzde iyice düştü gelirler. Kesinlikle herkese öneriyorum. aylık gelirde gözle görülür farklar var. Ayrıca bu kadar karışık sistemde kesinlikle profosyonel destek almalınız. 1 ay olmadan faydasını kesinlikle göreceksiniz.

 2. ahmet dedi ki:

  SEM çalışması yaptırdıktan sonra sitemdeki gelirlerde artış göstermekte. Grafik olarak baktığımda farklar cidden memnun etti. Tabi bunun için uzun süreli çalıştırma yaptırmak gerekiyor. Diğer hizmetler gibi 1-2 hafta yapıp bırakarak bu sistemin yararı olmuyor.

BİR YORUM YAZIN

Open chat
1
Merhaba
Powered by