+90 535 297 51 48

Sosyal Medyada Biz}

Katalog Web Tasarım

Katalog Web Tasarım

Web tasarım hakkında artık hemen hemen herkesin biraz da olsa bilgisi bulunmaktadır. Çoğu insan bu tasarımları kendisi bile yapabilmektedir. Ama önemli olan tasarlanan web sitesinin kullanıcılar tarafından tekrar tekrar ziyaret edilmesini sağlamaktır ki bu da yalnızca uzman ellerden çıkan tasarımların sonucu olacaktır.

Katalog Tasarım Yapan Firmalar

Kataloglar bir ürünün tanıtılması için hazırlanan kitap şeklindeki görsellerden oluşan toplu bir basımdır. Bu katalogların tasarlanması ise yine görüntü ve insan psikolojisi hakkında uzman kişilerce yapılması gereken bir iştir. Katalog tasarım için sağlıklı ve alanında uzman bir firma ile çalışarak ürününüzün satışını hızlandırabileceksiniz.

Tanıtım Filmi Çektireceklere Adres

Tanıtımların sosyal medya üzerinden kısa filmlerle desteklenmesi sonucu yayılma hızı daha fazladır. Bu nedenle tanıtım filmi çekmek reklam için en mantıklı olan yöntemdir. Tanıtım için çekilecek film profesyonel bir ekip ile hadraajans.com sitemiz tarafından hazırlanabilir. Örneklerine siteye girip ulaşabilir, ayrıca site üzerindeki diğer ürünleri de kolaylıkla inceleyerek reklam ve tanıtım hakkında bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tanıtım Yazısı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

15 Ağustos 2016
1.860 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

  1. Ersin dedi ki:

    Web tasarım konusunda sitemiz için gerçekten göze hitap eden bir tasarım oldu. Bunun için ayrıca teşekkür ederiz. Hizmet Desteği konusunda hızlı dönüş yapıyorlar tavsiye ederim.

  2. Emre dedi ki:

    Ürünlerimizi katalog webtasarım yaptırarak bir araya topladık ve çok güzel bir çalışma oldu. Anlaşılır, sade, kalite ve google dostu.

  3. Zafer yalabık dedi ki:

    Web tasarımı hakkında artık kalıplaşmış çalışmaların ötesine geçilmesi gerekiyor. Birçok eklentiler ile site tasarımları yapılabiliyor. Fakat kullanıcıların memnuniyetini, ilgisini, gereksinimlerini ve en önemlisi beğeni psikolojisini gözardı eden çalışmalar maalesef istenilen hedefe ulaşmada başarısızlık yaratıyor. Web tasarımı konusunda tanıtım filmleri ve katalog çalışmaları birçok avrupa ülkesinde uygulanırken ülkemizde buna önem verilmemesi insanı şaşırtıyor. Firmanızın bu yenilikleri kullanmasını taktir ettim. Böylelikle site sahipleri olarak, dünya standartlarını yakalamış birçok site ile yarışabilir konuma gelebiliriz.

BİR YORUM YAZIN

Open chat
1
Merhaba
Powered by