+90 535 297 51 48

Sosyal Medyada Biz}

Google News Kayıtlı Haber Tanıtım Kampanyası
SEO Firması olarak Sosyal medya mavi tık, Marka ve ürün tanıtımı için 1000 den fazla Google news ve dmoz kayıtlı Yüksel hitli Türkiye'nin En büyük Kaliteli haber sitelerinden tanıtım yazısı ve tanıtım paketleri fırsatını kaçırmayın, Tanıtım yazısı'nı paket olarak alıcaksanız lütfen bizim ile iletişime geçin..Çok kısa süreli kampanya için. Aşağıdaki TÜMÜNÜ GÖR bağlantıyı tıklayın.
TÜMÜNÜ GÖR

Hepsiburada Alış Veriş Sitesinde Mağaza Nasıl Açılır ?

Hepsiburada Alış Veriş Sitesinde Mağaza Nasıl Açılır ?

Hepsiburada sitesinde nasıl mağaza açabilirsiniz, nasıl satış yapabilirsiniz bu konular hakkında bilgi verilecektir. Hepsiburada diğer e-ticaret sitelerinden yani gittigidiyor ve n11’den daha farklı bir yapıya sahiptir. Bunu şu şekilde açıklamak mümkün olacaktır; diğer sitelerde ürün satıcılar altında uzun uzun ürün listeleri vardır ancak hepsiburada da tek bir ürün çıkar ve o ürünün altında satıcılar listelenir.

Hepsiburada da satış yapmak isteyenlerin karşısına iki farklı yol çıkacaktır. Bunlardan ilki mağaza açmak diğeri ise iş ortağı olarak tedarikçi listesine dahil olmak.

HEPSİBURADA’DA MAĞAZA AÇMAK İÇİN HANGİ BELGELER İSTENİLİR?

1. Sözleşme: Sözleşme on dört sayfadan oluşur. Bu sayfaların hepsi ıslak imzalı olmalı ve kaşeli olmalı. Bu sözleşme ZIP dosyası halinde veya PDF olarak tek dosya halinde sisteme yüklenmelidir.

2. Ek3 Pazaryeri Formu: Komisyon oranları yazılmış şekilde sarı alanlar doldurulmuş olmalıdır. Aynı zamanda ıslak imzalı ve kaşeli olmalıdır.

3. Vergi Levhası: En eski bir önceki yılın vergi levhası ya da içinde bulunulan vergi yılına ait olmalıdır, bu şekilde yüklenmelidir.

4. Faaliyet Belgesi: son altı aya ait olan bir faaliyet belgesi olmalıdır.

5. İmza sirkülerinin geçerlilik süresi henüz dolmamış olmalıdır.

6. Ticari Sicil Gazetesi: Faaliyet belgesi ve Vergi levhasına uyumlu Ticaret Sicil Gazetesinde yer alan adres ve unvan bilgisi; firma kaşesi olmalıdır.

7. Banka Bilgileri: kaşeli ıslak imzalı banka hakkında verilebilecek tüm bilgiler ( banka, hesap, şube adı; hesap, şube, Iban no) eksiksiz doldurulmalıdır.

8. Faaliyet belgesi ve ticari Sicil gazetesi gerekli olan ve olmayan durumlar vardır. Gerekli olması şahıs şirketlerinde firmanın ticaret odası Sicil kaydı varsa gereklidir. Diğer hallerde gerekli değildir.

9. Ortakların da tek tek vergi levhası ve imza beyannameleri bulunmalıdır.

10. Adi ortaklıklardan özel olarak ortaklığı gösteren vergi levhası ve ticaret sicil gazetesi talep edilmektedir.

11. Bütün belgeler ortakların ıslak imzası olmalı ve kaşeli olmalıdır.

Bu işlemler tamamlandığında mağazanızı açıp satış ya da tedarikçi ağına üye olma istiyor iseniz başvuru yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 3 Adımda CSS ile Otomatik Değişen Arka Plan Yapmak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

25 Kasım 2017
1.886 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Open chat
1
Merhaba
Powered by