+90 535 297 51 48

Sosyal Medyada Biz}

Google News Kayıtlı Haber Tanıtım Kampanyası
SEO Firması olarak Sosyal medya mavi tık, Marka ve ürün tanıtımı için 1000 den fazla Google news ve dmoz kayıtlı Yüksel hitli Türkiye'nin En büyük Kaliteli haber sitelerinden tanıtım yazısı ve tanıtım paketleri fırsatını kaçırmayın, Tanıtım yazısı'nı paket olarak alıcaksanız lütfen bizim ile iletişime geçin..Çok kısa süreli kampanya için. Aşağıdaki TÜMÜNÜ GÖR bağlantıyı tıklayın.
TÜMÜNÜ GÖR

Adwords Reklam Hizmetleri

Adwords Reklam Hizmetleri

Site sahipleri kendi siteleri ile ilgili olarak tüm düzenlemeleri yapma hakkına sahiptir. Sitenin oluşturulması, içeriklerin güçlendirilmesi gibi durumlardan bağımsız olarak sitenin daha fazla gelir getirmesi amacı ile yapılan çalışmalar farklı konularda hizmet veren ajanslar tarafından yapılabilir. Bu konuda bir site ile ilgili olarak arama motorlarına dair en fazla işlemin gerçekleştirilmesi Adwords Ajansı olarak hizmet veren yerlerle mümkün olmaktadır. Ayrıca bu ajanslar temel olarak reklamcılık üzerine faaliyet gösterdikleri için site gelirlerinin artmasına da etki etmektedirler.

Reklam Verenler Açısından Adwords Bakışı

Sattığı bir ürün veya sunduğu bir hizmet hakkında reklam yayınını internet üzerindeki arama motorları ile gerçekleştirmek isteyen kişiler bu konuda Google’ın Adwords servislerini kullanmaktadır. Bu sisteme dahil bir şekilde oluşturulan reklam içeriğinde reklamla ilgili her türlü detay gözetilerek reklam yayına hazırlanır. Bu aşamada reklamın anahtar kelimeyle arasındaki uyuma bakarak başlığının, metninin ve görselinin uyumlu olması gerekmektedir. Ayrıca her kullanıcı için farklı reklamlar gösterilmesini de sağlayabilirsiniz. HadraAjans adresinde yer alan firma ile bu konuda tüm merak ettiklerinizi öğrenebilir ve hizmet alabilirsiniz.

Bir Adwords Ajansı Neler Yapar?

Farklı sitelere Adwords Ajansı olarak destek hizmetleri veren ajansların temel amacı Google Adwords servisi sayesinde sitenin daha fazla geliri elde etmesi amacı ile gerekli düzenlemeleri yapmasıdır. Bu konuda başvurulan ajans, site ile alakalı olarak tıklanma sayılarını artırmaya yönelik düzenlemeler yapabileceği gibi aynı zamanda sitenin içinde bulunması gereken veya başka alanlara verilmiş site reklamları ile ilgili düzenlemeleri de yapabilmektedir. Bunun yanı sıra sitede uzun süre kalınması amacı ile de istenildiği zaman gerekli düzenlemeleri de yapabilmektedir.

Adwords Sistemi Kullanıcılar Açısından Nasıl Çalışır?

Google, kullanıcıların aradıkları şeylerle ilgili olarak ona en yakın veya tam olarak aranan nesneye ilişkin reklamları kullanıcıların görebileceği şekilde en üst sıralara çıkartmaktadır. Kullanıcılar bu reklamlara tıkladıkları takdirde Adwords servisinin de çalışması mümkün olmaktadır. Sitelerin, bu sistem aracılığı ile para kazanmasını ise tıklama sayılarının ne kadar olduğu belirliyor. HadraAjans adresinden ulaşabileceğiniz hadraseo ile Google servisleri ve arama motorlarına ilişkin olarak her konuda çok uygun fiyatlarla destek alabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Adwords Danışmanlığı Ve SEM başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

23 Ağustos 2016
1.430 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. İslambul dedi ki:

    Günümüzde firmalar insanlara ulaştığı kadar cirosunu artırabilmektedir. İnsanlara yani potansiyel müşterilere ulaşmanın en kolay yolu da Adwords gibi uygulamalar sayesinde olabilmektedir. Google tarafından geliştirilen bu sistem sayesinde binlerce firma internette reklamını yayınlatabilmekte ve bu sayede gelir elde edebilmektedir. Eğer firmanızın internet alemine açılmasını istiyorsanız Adwords sizin için bir seçenek olabilir.

  2. Baris dedi ki:

    Hala adwordsun güzelliklerini keşfedemeyenler varsa mutlaka denemeleri gerekir. En basit örnekle rekabeti olmayan ama getirisi çok olan bir sektörde harcayacağınız x miktarını getirdiğini ziyaretçilerden kat ve kat fazladan kazanabilirsiniz. Burada da Adwords’un güzellikleri geliyor karşımıza.

BİR YORUM YAZIN

Open chat
1
Merhaba
Powered by