+90 535 297 51 48

Sosyal Medyada Biz}

Google News Kayıtlı Haber Tanıtım Kampanyası
SEO Firması olarak Sosyal medya mavi tık, Marka ve ürün tanıtımı için 1000 den fazla Google news ve dmoz kayıtlı Yüksel hitli Türkiye'nin En büyük Kaliteli haber sitelerinden tanıtım yazısı ve tanıtım paketleri fırsatını kaçırmayın, Tanıtım yazısı'nı paket olarak alıcaksanız lütfen bizim ile iletişime geçin..Çok kısa süreli kampanya için. Aşağıdaki TÜMÜNÜ GÖR bağlantıyı tıklayın.
TÜMÜNÜ GÖR

Adwords Hizmeti

Adwords Hizmeti

Farklı sitelere Adwords Ajansı olarak destek hizmetleri veren ajansların temel amacı Google Adwords servisi sayesinde sitenin daha fazla geliri elde etmesi amacı ile gerekli düzenlemeleri yapmasıdır. Bu konuda başvurulan ajans, site ile alakalı olarak tıklanma sayılarını artırmaya yönelik düzenlemeler yapabileceği gibi aynı zamanda sitenin içinde bulunması gereken veya başka alanlara verilmiş site reklamları ile ilgili düzenlemeleri de yapabilmektedir. Bunun yanı sıra sitede uzun süre kalınması amacı ile de istenildiği zaman gerekli düzenlemeleri de yapabilmektedir.

Adwords Sistemi Kullanıcılar Açısından Nasıl Çalışır?

Google, kullanıcıların aradıkları şeylerle ilgili olarak ona en yakın veya tam olarak aranan nesneye ilişkin reklamları kullanıcıların görebileceği şekilde en üst sıralara çıkartmaktadır. Kullanıcılar bu reklamlara tıkladıkları takdirde Adwords servisinin de çalışması mümkün olmaktadır. Sitelerin, bu sistem aracılığı ile para kazanmasını ise tıklama sayılarının ne kadar olduğu belirliyor. Hadraajans.com adresinden ulaşabileceğiniz Hadraajans ile Google servisleri ve arama motorlarına ilişkin olarak her konuda çok uygun fiyatlarla destek alabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Adwords Ajansı başlıklı makalemizde adwords ve adwords ajansı hakkında bilgiler verilmektedir.

12 Ağustos 2016
1.565 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. mehmet dedi ki:

    Geçen ay adwords hizmeti almıştım ve site hitim 2 katından fazla artmıştı. Masrafını kesinlikle çıkarıyor.

  2. onur dedi ki:

    yakın zamanda adwords paketinden yararlandım. E-ticaret sitemde kullandığımdan gelirlerim %40 oranla artış gösterdi. Düşük giderlerle bu kazanç gayet iyi oldu.

BİR YORUM YAZIN

Open chat
1
Merhaba
Powered by