+90 535 297 51 48

Sosyal Medyada Biz}

Adwords Danışmanlığı Ve SEM

Adwords Danışmanlığı Ve SEM

İnternet üzerinden yapılan pazarlama ve reklamcılık faaliyetlerinde çok sayıda farklı alan bulunmaktadır. Sosyal medya, mail gibi daha pek çok farklı yöntemlerle yapılabilen çalışmaların en önemlilerinden biri de SEM olmaktadır. Arama motorlarına bağlı olarak gerçekleştirilen optimizasyon, yerleşim ve katılım işlemlerinin tamamı tüm bu SEM’in içeriğini oluşturmaktadır.

Adwords Danışmanlığı Nedir?

Google’ın reklam servisi olarak bilinen Adwords, sitelerde bulunan reklamların tıklanması sonucu oluşan gelirlerin site sahiplerine aktarıldığı bir sistemi ifade etmektedir. Adwords Danışmanlığı hizmeti alarak bu konuda gelirinizi artırmaya yönelik olarak neler yapabileceğiniz ve bunun için gerekli hangi çalışmalarla ilgilenebileceğiniz konusunda yeni bilgiler öğrenebilirsiniz.

Adwords Yönetimi Nasıl Yapılır?

Karmaşık yapıda bulunan arama motoru optimizasyon çalışmaları çok fazla sayıda değişkene bağlı olarak ortaya çıkan sorunlardır. Tüm bu değişkenlerin tamamına hakim olan alanında uzman kişiler tarafından Adwords Yönetimi de yapılabilmektedir. Hadraajans.com adresinden bu konu ile alakalı olarak alabileceğiniz hizmetleri görebilir ve en kaliteli hizmeti çok uygun fiyatlarla elde etme şansını kolaylıkla yakalayabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Tanıtım Yazısı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

12 Ağustos 2016
806 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Mehmet Hulusi Görgülü dedi ki:

    Adwords reklamı için başta kendim yaparım dedim ancak yanlış yaptığım bir çok şey yüzünden Adwordse harcadığım para boşuna gitti. Daha sonra Google Adwords aramalarından bu makale vesilesiyle size ulaştım. Şimdi günlük sabit bütçemle sitemin hiti arttı. Çok teşekkürler.

BİR YORUM YAZIN

Open chat
1
Merhaba
Powered by