+90 535 297 51 48

Sosyal Medyada Biz}

Google News Kayıtlı Haber Tanıtım Kampanyası
SEO Firması olarak Sosyal medya mavi tık, Marka ve ürün tanıtımı için 1000 den fazla Google news ve dmoz kayıtlı Yüksel hitli Türkiye'nin En büyük Kaliteli haber sitelerinden tanıtım yazısı ve tanıtım paketleri fırsatını kaçırmayın, Tanıtım yazısı'nı paket olarak alıcaksanız lütfen bizim ile iletişime geçin..Çok kısa süreli kampanya için. Aşağıdaki TÜMÜNÜ GÖR bağlantıyı tıklayın.
TÜMÜNÜ GÖR

Adwords Ajansı

Adwords Ajansı

Web Site sahipleri kendi siteleri ile ilgili olarak tüm düzenlemeleri yapma hakkına sahiptir. Sitenin oluşturulması, içeriklerin güçlendirilmesi gibi durumlardan bağımsız olarak sitenin daha fazla gelir getirmesi amacı ile yapılan çalışmalar farklı konularda hizmet veren ajanslar tarafından yapılabilir. Bu konuda bir site ile ilgili olarak arama motorlarına dair en fazla işlemin gerçekleştirilmesi Adwords Ajansı olarak hizmet veren yerlerle mümkün olmaktadır. Ayrıca bu ajanslar temel olarak reklamcılık üzerine faaliyet gösterdikleri için site gelirlerinin artmasına da etki etmektedirler.

Reklam Verenler Açısından Adwords Bakışı

Sattığı bir ürün veya sunduğu bir hizmet hakkında reklam yayınını internet üzerindeki arama motorları ile gerçekleştirmek isteyen kişiler bu konuda Google’ın Adwords servislerini kullanmaktadır. Bu sisteme dahil bir şekilde oluşturulan reklam içeriğinde reklamla ilgili her türlü detay gözetilerek reklam yayına hazırlanır. Bu aşamada reklamın anahtar kelimeyle arasındaki uyuma bakarak başlığının, metninin ve görselinin uyumlu olması gerekmektedir. Ayrıca her kullanıcı için farklı reklamlar gösterilmesini de sağlayabilirsiniz. HadraAjans.Com adresinde yer alan firma ile bu konuda tüm merak ettiklerinizi öğrenebilir ve hizmet alabilirsiniz.

 

12 Ağustos 2016
2.052 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. Ersin dedi ki:

  Gerçekten işinin ehli diyebilirim. Adwords reklamlarımız kalite puanlarını yükseltmek için hesabımızda yapılan çalışmalar sonucunda müşteri potansiyeli olarak olumlu dönüşler aldık. Teşekkürler Hadra Ajans. Başarılarınızın devamını dilerim.

 2. Emre dedi ki:

  Yapılan adwords ile az bütçe ile birçok organik ziyaretçi sitemize çektik ve bu ziyaretçilerden olum dönüş alarak günlük kazanç da ciddi bir yükselme elde ettik. Teşekkürler.

 3. zafer dedi ki:

  Günümüzde adwords olmazsa olmaz artık hem e ticaret gelirleri için hemde seo açısından büyük önem taşıyor her web site sahibi bence aylık ufak bütçelerle iyi gelirler elde edebilirler kısa zamanda bende hizmet almayı düşünüyorum

 4. Pelin dedi ki:

  Adwords reklamları özellikle e-ticaret siteleri için olmazsa olmaz.

BİR YORUM YAZIN

Open chat
1
Merhaba
Powered by