+90 535 297 51 48 - (212) 268 10 24

Sosyal Medyada Biz}

Google News Kayıtlı Haber Tanıtım Kampanyası
HadRa Ajans SEO Firması olarak Google news ve dmoz kayıtlı Yüksel hitli Türkiye'nin En büyük Kaliteli haber sitelerinden tanıtım yazısı ve backlik paketleri fırsatını kaçırmayın, çok kısa süreli kampanya için aşağıdaki bağlantıyı tıklayın.
TÜMÜNÜ GÖR

Tanıtım Yazısı

İnternet sitelerinin daha güçlü şekilde tanıtılması, çok daha etkili bir biçimde hedef kitleye ulaşması, popülaritesinin artarak arama motoru aramalarında en üst sıralarda gelmesi için bir takım çalışmalara ihtiyaç duyulur. Bu çalışmaların geneline SEO uygulamaları denirken, tanıtım yazısı ise bu işin merkezinde yer almaktadır. Kaliteli web sitelerinden ana siteye yönlendirmeler yapılırken tanıtım yazısı içindeki anahtar kelimelerden linkler verilir. Elbette ki hedef anahtar kelimelerin de tam anlamı ile doğru şekilde belirlenmesi için uzmanların çalışmalar yapması gerekecektir. Kısacası SEO çalışmalarının kalbi olan tanıtım yazıları kapsamlı bir sürecin ardından yayınlanmaya başlanır.

Tanıtım Yazısı Nedir?

Kurulan internet sitelerinin kuruluş amaçlarına uygun şekilde kitlelere, kullanıcılara ulaşmaları gerekir. Bu noktada pek çok site yöneticisi de arama motorlarında sitelerinin içeriğine yönelik belli bir konu arandığı zaman kendi adreslerinin ilk sıralarda gelmesini ister. İşte bu noktada da devreye SEO çalışmaları girer. Söz konusu çalışmaların ilk adımlarından birisi de tanıtım yazısı yayınlatmaktır. Mümkünse geçmişi olan, güncel ve sağlam bulunan sitelerde ilgili anahtar kelimelerin geçirildiği tanıtım yazıları yayınlanır. Böylelikle de söz konusu sitenin bilinirlik ve popülerlik düzeyi artmış olur.

Tanıtım Yazısı Nasıl Kullanılır?

İlk olarak tanıtım yazısı yazılacak siteye ait anahtar kelime araştırması yapılmalıdır. Bu anahtar kelime araştırması ile beraber hedef kelimeler ortaya çıkmış olur. Örnek olarak bir kalem sitesi ile ilgili “kalem”, “kurşun kalem”, “pilot kalem” gibi anahtar kelimeler ortaya çıkabilir. Hedef anahtar kelimelerin belirlenmesi ile tanıtım yazısı yazılır ve bu kelimelerden özellikle bahsedilir. Gerekli açıklamalar, bilgilendirmeler ve özgün tarzda içeriklerin hazırlanmasının ardından da söz konusu yazıların kullanılacağı web siteleri ve platformlar saptanır. Tüm bunları mutlaka bir uzman kadro yapmalıdır. Alanında tecrübeli ve bilgili pek çok ekip en başarılı sonuçları almak için birbirleri ile yarışırlar. Dileyen her site sahibi de bu ekiplerle aradığı sonuca ulaşabilir.

Tanıtım Yazısının Önemi

Belli bir süre geçmesinin ardından web sitesinin belirlenen anahtar kelimeler aratıldığı zaman arama motorunda ilk sıralarda çıktığı görülecek ve tanıtım yazılarının ne denli önemli ve etkili olduğu anlaşılacaktır.

Tanıtım yazısı kaliteli haber sitelerimizde yeni bir kampanya yaptık Haber sitelerinin Tanesi 7 TL Toplu alımlarda indirim uygulanır. (detaylı bilgi ve site adresleri için ayhan@hotmail.com adresine mesaj atabilirsiniz)

TANITIM YAZISI İÇİN MAKALENİZ YOK İSE + 3 TL KARŞILIĞINDA EDİTÖRLERİMİZ TARAFINDAN YAZDIRIYORUZ, SİZDEN İSTENİLEN SİTE ADRESİ VE YÜKSELMEK İSTEDİĞİMİZ KELİMELER.

Sizde Kaliteli Google news ve Dmoz Kayıtlı Haber sitelerinden Tanıtım Yazısı almak istiyorsanız hemen iletişime geçin 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

Tanıtım Yazıları Paket Olarak Değilde Tekil Olarak Almak İsterseniz, 19 TL’den Başlayan Fiyatlarla Alabilirsiniz. SİTE ADRESLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN MAİL YADA DİĞER İLETİŞİM ADRESLERİMİZ’DEN Bizlere ulaşabilirsiniz.

HER BÜTCEYE UYGUN SEO FİYATLARI İÇİN AŞAĞIDAKİ BAĞLANTIYI TIKLAYABİLİRSİNİZ.

SEO Fiyatları