+90 535 297 51 48 - (212) 268 10 24

Sosyal Medyada Biz}

SEM Çalışmaları

SEM Çalışmaları

İngilizce açılımı Search Engine Marketing olan SEM, teknolojik gelişmelere bağlı olarak yaşamın içine giren, bilerek ya da bilmeyerek karşılaştığımız bir dijital pazarlama stratejidir. Sokaklarda dolaşırken karşımıza çıkan billboardların dijital dünyadaki yansıması olarak görülebilir ve bu yaklaşımla SEM, belirlenen hedef kitleye, istenen mesajın düzenli olarak iletilmesini sağlayan bir araçtır.

Dijital Pazarlama Stratejisi Belirlemede Adwords Danışmanlığı

Türkiye dijital pazarlama çalışmaları açısından, oldukça uygun bir pazar konumundadır ve en çok kullanılan dijital pazarlama çalışmalarından biri,

  • Hızlılık
  • Kolay Yönetim
  • Kesin ve hızlı sonuç alınması nedeniyle adwords danışmanlığı

Adwords danışmanı, gerekli bilgileri aldıktan sonra, Pazar araştırması yapar ve gerekli anahtar kelimeleri belirlemek adına çalışmalar yaparak, en doğru anahtar kelimeleri belirler. Ayrıca tıklama başına ücret iyileştirmesini gerçekleştirerek, ilerleyen zaman diliminde düzenli olarak reklam kampanyası hakkında bilgileri raporlar halinde sunar.

Adwords Yönetimi Konusunda Profesyonelleri Tercih Edin

  • Arama Ağı
  • Görüntülü Reklam Ağı
  • Video
  • Alışveriş gibi çeşitli reklam olanaklarını etkili kullanmanın yolu, etkili bir adwords yönetimi sayesinde mümkün olabilmektedir.

Uzman ve deneyimli bir kadro yardımıyla hem SEM, hem adwords danışmanlığı, hem de adwords yönetimi sağlayabilmek için de, hadraajans web sitesi iletişim adresini ziyaret ederek hareket etmek yerinde bir davranış olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Adwords Reklam Hizmetleri başlıklı makalemizde adwords, adwords ajansı ve adwords hizmetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

31 Ağustos 2016
79 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN