+90 535 297 51 48 - (212) 268 10 24

Sosyal Medyada Biz}

Google News Kayıtlı Haber Tanıtım Kampanyası
HadRa Ajans SEO Firması olarak 400 den fazla Google news ve dmoz kayıtlı Yüksel hitli Türkiye'nin En büyük Kaliteli haber sitelerinden tanıtım yazısı ve tanıtım paketleri fırsatını kaçırmayın, Tanıtım yazısı'nı paket olarak alıcaksanız lütfen bizim ile iletişime geçin..Çok kısa süreli kampanya için. Aşağıdaki TÜMÜNÜ GÖR bağlantıyı tıklayın.
TÜMÜNÜ GÖR
Warez Scriptler Hack Forumu

Katalog Web Tasarım

Katalog Web Tasarım

Web tasarım hakkında artık hemen hemen herkesin biraz da olsa bilgisi bulunmaktadır. Çoğu insan bu tasarımları kendisi bile yapabilmektedir. Ama önemli olan tasarlanan web sitesinin kullanıcılar tarafından tekrar tekrar ziyaret edilmesini sağlamaktır ki bu da yalnızca uzman ellerden çıkan tasarımların sonucu olacaktır.

Katalog Tasarım Yapan Firmalar

Kataloglar bir ürünün tanıtılması için hazırlanan kitap şeklindeki görsellerden oluşan toplu bir basımdır. Bu katalogların tasarlanması ise yine görüntü ve insan psikolojisi hakkında uzman kişilerce yapılması gereken bir iştir. Katalog tasarım için sağlıklı ve alanında uzman bir firma ile çalışarak ürününüzün satışını hızlandırabileceksiniz.

Tanıtım Filmi Çektireceklere Adres

Tanıtımların sosyal medya üzerinden kısa filmlerle desteklenmesi sonucu yayılma hızı daha fazladır. Bu nedenle tanıtım filmi çekmek reklam için en mantıklı olan yöntemdir. Tanıtım için çekilecek film profesyonel bir ekip ile hadraajans.com sitemiz tarafından hazırlanabilir. Örneklerine siteye girip ulaşabilir, ayrıca site üzerindeki diğer ürünleri de kolaylıkla inceleyerek reklam ve tanıtım hakkında bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Web Tasarım Hizmetimiz İle Değişime Hazır Olun başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

15 Ağustos 2016
183 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Ersin dedi ki:

    Web tasarım konusunda sitemiz için gerçekten göze hitap eden bir tasarım oldu. Bunun için ayrıca teşekkür ederiz. Hizmet Desteği konusunda hızlı dönüş yapıyorlar tavsiye ederim.

  2. Emre dedi ki:

    Ürünlerimizi katalog webtasarım yaptırarak bir araya topladık ve çok güzel bir çalışma oldu. Anlaşılır, sade, kalite ve google dostu.

BİR YORUM YAZINBurası denemeler yapmak amacıyla oluşturulmuş bir Demo/Test sistemidir. — Sipariş işlemleri sonladırılamayacaktır, Lütfen herhangi bir ödeme işlemi yapmayın. Kapat