+90 535 297 51 48 - (212) 268 10 24

Sosyal Medyada Biz}

Google News Kayıtlı Haber Tanıtım Kampanyası
HadRa Ajans SEO Firması olarak 400 den fazla Google news ve dmoz kayıtlı Yüksel hitli Türkiye'nin En büyük Kaliteli haber sitelerinden tanıtım yazısı ve tanıtım paketleri fırsatını kaçırmayın, Tanıtım yazısı'nı paket olarak alıcaksanız lütfen bizim ile iletişime geçin..Çok kısa süreli kampanya için. Aşağıdaki TÜMÜNÜ GÖR bağlantıyı tıklayın.
TÜMÜNÜ GÖR

Blog

Seo ajansı olarak SEO Blogu‘muzda dijital pazarlamada tanıtım yazıları, backlink paketleri en uygun seo fiyatları ile hizmet vermekteyiz, bu kategori üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

SEO blogu’muzda en güncel seo haberleri, sem adwords çalışmaları için genel bilgiler, dijital pazarlama için teknik ve taktikler, hepsi seo blogumuzda yer almaktadır, bizi takipte kalın.

SEO Haberleri

Seo blogu‘muzda en güncel seo taktikleri google güncellemelerine ait yazılar, panda ve penguin güncellemeleri hakkında yapılması gerekenler, cezaya girmiş sitelerin ilk önce neden ceza aldığı tespit edilip sonrasında doğru tespit edildikten sonra yapılacak işlemler sırasıyla şöyledir, İlk önce Seo site içi analizi yapılır resimler optimize edilerek uygun hale getirilir, sonrasında sayfa uyum kontrolleri sağlarınız, sayfa oluştururken konunuz ile alakalı yazılar girilmesine ve 300 kelime olmasına özen göstermek gereki.

Yazılan seo uyumlu makalede anahtar kelimelerin geçirilmesi çok önemlidir, makale aralarına alt başlıklar oluştururak konunun önemide dikkat edilmesi gerekir, sonrasında sırası ile sayfa başlığı önemlidir sayfa başlığında kısa tututalar anahtar kelimenin geçirilmesi gerekmektedir.

Yine aynı şekilde açıklama kısmınada anahtar kelimenin bir sefer geçirilmesine dikkat edilerek sayfa oluşturulur, oluşturulan sayfanın görseli ve görsele ait etiketler girilmeside çok önemlidir, oluşturduğumuz sayfa ların şndex almasından sonra sayfa içeriğine o konu ile alakalı güzel makaleler yazılması gerekmektedir, makaleler seo uyumlu olmak şartıyla ve kullanıcılara değer ve önem katacak bilgi amaçlı olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Seo blogu’muzda bilgi verici haberler sunmaktayız.